Forum1

Öyle çok içerimdesinki! Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Join the forum, it's quick and easy

Forum1

Öyle çok içerimdesinki! Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Forum1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum1

Öyle çok içerimdesinki!

Black Dreams
    Black Dreams

Yönetici
    Yönetici

Meslek Meslek : Seçilmedi
    İlişki DurumuSeçilmedi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 81
    Rep Puanı : 150
    Karizma Karizma : 45930
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/11/08

Öyle çok içerimdesinki! Empty Öyle çok içerimdesinki!

Mesaj tarafından Black Dreams Paz Şub. 01, 2009 5:01 pm

Öyle çok içerimdesinki!
    Sakladıkça canımı yıkıyorsun
    Ruhumu sarsıyorsun,
    Seni sakladıkca ben kayboluyorum...

Her gece boğuluyor hislerim batıyorum karanlığa çıkmayı becerebilirsem çıkıyorum bir anlıkta olsa siyahlara boğulmuş düşüncelerimden,
    Ne kadar kurtulabiliirimki senden ne zaman seni alıp koymaya kalksam bir köşeye uzun uzun bakışların oluyor bana susuyorsun her bakışında canımı her susuşunda ömrümü yakıyorsun..
    Parçalanmış ruhum kalmadıki bende hiç ben,
    Artık cümlelerim bile anlamını kaybediyor saçmalıyorum ara sıra , Sevinçlerim yok oluyor varlığında,
    Oysa ben seni öyle çok severdimki.. OLmAdı.... OLamadı sevememe izin vermedin...

Masalara atıyordum hüzünlerimi yere düşmeden yaşlarım ardına bir damla daha uzanıyordu.. Durduramıyordum hıçkırıklarımı,Yaşları karışmış bir masumiyette kalmamıştı yüzümde,,

Bir hüzün çöker hergün yüzüme , kararıverir güneşim, aydınlık görmeyen gözlerim olur...
    Çok uzaktın bana, her an dahada uzaklaşıyorsun görünmüyorsun artık ufukta...

Hayaline sarılmak ne kadarda zor bilirmisin? Hayalinle uyuyup hayalinle uyanmak,..Senin oldugunu düşünüp hayalperestçe etrafta dolaşmak öyle zordurki bunları yaşamak...
    Hayaller yoruyor gözlerimi , süzülüyor damlalar, bütün acılarım akıyor
    Ama sonu gelmek bilmiyor...

Daha kaç kere saklanman gerekecek gönlüme kimbilir...

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 9:32 pm