Forum1

Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Join the forum, it's quick and easy

Forum1

Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Forum1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum1

Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan...

Black Dreams
    Black Dreams

Yönetici
    Yönetici

Meslek Meslek : Seçilmedi
    İlişki DurumuSeçilmedi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 81
    Rep Puanı : 150
    Karizma Karizma : 45940
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/11/08

Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Empty Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan...

Mesaj tarafından Black Dreams C.tesi Tem. 18, 2009 11:32 pm

Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan...

Tatlı anılar bir yanaSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulbana acı vermiş kim varsaSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulhangi olay varsa o an zihnimden silinip gitmişti.

Yepyeni tertemiz bir başlangıçtı bu.

Yaşamın iki yüzlülüğünden soyunupSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulkarşına en safSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulen yalın

benliğimle çıkmıştım.

Sana ait olanı yaşamak istiyordum.Aşksa aşkSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulsevinçse sevinçSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulhüzünse hüzünSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulacıysa acı.

Senden gelen ve gelecek olan hiçbir şey korkutmuyordu beni.

Sen yanımda olduktan sonra her şeye dayanabileceğimi biliyordum.

Ne desem de sevdamı anlatsam diye düşünüyordum.

Bugüne kadar söylenmiş en güzel sevda sözcükleri bile sana duyduğum sevgiyi ifade edemeyecek

diye korkuyordum.

Dünyanın bütün dilleriyle Seni seviyorum desem yetecekti biliyordum.

Nereye gidersem gideyim yanımda götürüyordum seni.Hiç yalnız değildim bu yüzden.

Hiç ama hiç bitmesini istemiyordum.Ama ben bile nasıl olduğunu anlamadan bitti işte.

Hep bugüne kadar kendi kendime Neden diye sordum.Ama cevabını bulamadım.

Beni kırgınlıklarlaSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... VirgulçelişkilerleSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulcevabı sende olan bir sürü soruyla ve bitmek tükenmek bilmeyen

keşke lerle bıraktın.

Bana onca acı verdin ama yüreğim düşmanın olamıyor.Her gün alabildiğince yanıyor...İstesem de

İstemesem de seni özlüyorum.Bilmem biliyormusun?

Gayem sana zarar vermekSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulseni incitmekSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulkırıp dökmek değildi...AcılarınaSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulyaşam mücadeleneSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgul

Gözlerinde bulduğum huzura ortak olupSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulyüreğimi yüreğineSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulömrünü ömrüme katıpSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulseni mutlu etmek istiyordum.

Ben sende sadece sana verdiğim sevgiyi kabullenipSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulbu sevgiyi yaşamanı istemiştim.

Ama sen ne yaptın?Yüreğimde kalıpSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulsaltanat sürmek varkenSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulbeni sıradan bir şeymiş gibi elinin tersiyle ittin.

Soruyorum sanaSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... VirgulÇok sevilmek bu kadar kötümüydü?Gerçekten böylesine ağırmıydı?

Sana bu sevgiyi vermekte bu kadar direttiğim için beni bağışla.Adı üzerinde sevdaydı bendeki.

Bütün güzellikleriSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulbütün kainatı seni sevmesi için birine verseydinSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulyinede bu kadar sevilmezdin

Yüreğimi koparıp atmak mümkün olsaydıSeni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan... Virgulhiç düşünmeden koparıp atardım.

Başımı ellerimin arasına ne ilk nede son alışım. İlk acım değil ama en büyük acımsın.

Bir limandayım ve senin bindiğin gemi çoktan uzaklaşıp gitti.Canım acıyor ve seni hala özlüyorum.

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 12:11 am