Forum1

Pvp +80 Silah Basmak  Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Join the forum, it's quick and easy

Forum1

Pvp +80 Silah Basmak  Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Forum1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum1

Pvp +80 Silah Basmak

єℓєcтяση
    єℓєcтяση

Yönetici
    Yönetici

Nerden Nerden : Samsun
    Meslek Meslek : Seçilmedi
    Yaş Yaş : 30
    İlişki DurumuEvli
    Cool
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 75
    Rep Puanı : 192
    Karizma Karizma : 47190
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/11/08

(Y) Pvp +80 Silah Basmak

Mesaj tarafından єℓєcтяση C.tesi Ağus. 28, 2010 11:58 am

şimdi 80 lvl silahı yapmak isteyen arkadaşların elinde 65 lvl silahları olması lazım ama seçili 65 lvl silahı ki bunlar dışındaki 65 silahlarından 80 lvl silahı olmaz.

ninja : ok için +9 65 lvl sarı ejderha yayı olması lazım vadideki buz zindanı girişindeki adama verdiğimizde bize 80 yayını veriyor

ninja : bıçak için ise +9 65 lvl ejderha bıçagı,yine bunları vadideki buz zindanı girişteki kişiye verdiğimizde bize 80 lvl ruhsuz bıçagı vericek +0 olarak...

savaşçı : kılıç için +9 65 lvl muharebe kılıcı vadideki buz zindanı girişindeki adama veriyoruz o da bize sirius kılıcı veriyor +0 olarak...

savaşçı :
    çift el silahı olmadıgı kanaatindeyim çünkü oyuncuların elinde hiç görmedim.

sura : elimizde +9 65 lvl şeytan çıkarma kılıcı olması lazım vadideki buz zindanı girişteki adama verdigmizde keskin palayı bize veriyor +0 olarak ...

şaman : +9 65 lvl kurtulus yelpazesi vadideki buz zindanı girişindeki adama verdigimizde bize +0 iblisin yelpazesini veriyor +0 olarak...

Not : arkadaşlar merak edeniniz olabilir diyelim 65 lvl silahımızın ek özelligi var kaybolur mu diye denedim kaybolmuyor aynı özellikler 80 silahına geçiyor. taşlarda aynı şekilde geçiyor.

İtemlerin Bulundugu yerler :

itemi basacagimiz yer vadideki buz zindani girişi orda eli sura eline benzeyen bir adam var +9 silahimizi onun üstüne birakiyoruz aynen demirci gibi ve basiyoruz +0 80 silahi olyuor .

NOT:

Bagzi Serverlerde 2 Adet Kutsama Istiyor...

BENDE +9 SEYTAN CIKARMA VARDI ONUNLA ANLATIM YAPTIM...

Pvp +80 Silah Basmak  96499591

Pvp +80 Silah Basmak  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 407KB.
    Pvp +80 Silah Basmak  34706275

Pvp +80 Silah Basmak  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 397KB.
    Pvp +80 Silah Basmak  30916529[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
    Kaynak : turkmmo.com

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 4:08 pm