Forum1

Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Join the forum, it's quick and easy

Forum1

Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Uyeol
Forumdan yararlanmak için üye olun ve ya giriş yapın ...

Forum1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum1

Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun..

Black Dreams
    Black Dreams

Yönetici
    Yönetici

Meslek Meslek : Seçilmedi
    İlişki DurumuSeçilmedi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 81
    Rep Puanı : 150
    Karizma Karizma : 45940
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/11/08

Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Empty Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun..

Mesaj tarafından Black Dreams C.tesi Tem. 18, 2009 11:36 pm

Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayatErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul sımsıcak kavuşmalar borçlusun..

Hiçbir zaman karşı çıkmadım sana. Yürekleri sararmış insanların içinde
    yaşadığım acılar var ve onlar kadar varoldum. Yaşayamadığım acıları da
    yaşatacaksın biliyorum zamanı geldiğindeErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul ama yine de yalnızlığımla yaşıyorum seni..

İşte senin farkında olmadan yarattığın eserim ben. Karşındayım. Desem ki terk edip gidiyorum sendeki yaşanmışlıklarıErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul umursar mısın acaba...??

Zaten hep itilmiş duyguların gölgesinde yaşanıyor aşk acısı. İnsan önce beyninde seviyorErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul önce beyninde haykırıyor sevgi sözcükleriniErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul sonra Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul sonrası yok. Hep içinde tutuyor bir ömür boyu...

Anlasana ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat.. Denizi mavi olarak görmüştüm ilk kezErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul bulutları ise beyaz olarak hatırlıyorum hala. Öptüğüm ilk kişi kayıtlardan silindiErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul utanarak dokunduğum ilk el ise hala kayıp.
    Sorgulayamadığım sadece çocukluğum kaldıErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul bir de masumca seven yüreğim ve gecenin karanlığı kaldı ellerimin arasında. Diğer tüm değerler ise kayıp gitti ellerimin arasından.. Şimdi ise hiçbir şeyim yok...

Bana inat tüm yaşattıkların hep şahitsizErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul hep soğukErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul hep buruk gülüşmelerde kaldı. Tüm geçmişime inatErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul tüm bu satırlara inatErtelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Virgul Sakın unuttum sanma!...

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 12:55 am